Centrum

dystrybucji

 

Marimax spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j.

 

ul. Poezji 14

04-994 Warszawa

Polska

e-mail: info@marimax.com.pl

web: www.kier.eu

telefon: +48 22 872 50 00

fax: +48 22 872 42 42

Kontakt z nami

Wybierz rodzaj kontaktu, wypełnij pola i wyślij wiadomość

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

  Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

Nasz Zespół to doświadczenie, pasja, talent, różnorodność silnie
połączone przez wspólny cel.

Marimax Sp. z o.o. sp.j.

ul. Poezji 14
04-994 Warszawa
e-mail: info@marimax.com.pl
telefon: +48 22 872 50 00
fax: +48 22 872 42 42

 

 

Wyróżnienia

Jesteśmy kilkukrotnym laureatem nagrody „Gazele Biznesu”, przyznawanej przez Puls Biznesu dynamicznie rozwijającym się firmom, które cieszą się dobrą reputacją wśród kontrahentów oraz z powodzeniem rywalizują z konkurentami.

O nas

Każdego dnia setki klientów wybierają produkty z naszej oferty w Europie i poza nią. To dla nas wyróżnienie wiążące się z odpowiedzialnością. Wierzymy, że dieta uwzględniająca naturalne, pełnowartościowe składniki wpływa pozytywnie na Państwa samopoczucie i dodaje energii, dlatego obraliśmy Kierunek dobry z natury.

Copyright © Kier 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.